Dominika i Lee – Zamek Korzkiew

Dominika i Lee – Zamek Korzkiew

Są takie miejsca, gdzie chce się być, bo zachwycają nas swoim pięknem, otulają nas klimatycznym parkiem, zaciszem korytarzy, komnat, krużganków, szepczą nam swoje historie. Taki jest Pałac Goetzów w Brzesku, taki urok ma Pałac Żeleńskich w podkrakowskich Grodkowicach (reportaże z tych miejsc są na naszym blogu), taki też jest wreszcie majestatyczny Zamek Korzkiew, w którym miałem okazję być jako współpracownik Jacka Tarana z Fotopracowni. Bohaterami dnia byli Dominika i Lee, którzy złożyli sobie przysięgę miłości i wierności na zamkowym dziedzińcu, wśród zieleni i w świetle popołudniowego słońca. Po ślubie i części koktajlowej wraz z gośćmi udali się do zamkowych komnat, gdzie odbyły się kolejne części przyjęcia weselnego. Zarówno Para Młoda jak i goście mieli ten komfort, że przygotowania, ślub i przyjęcie odbywało się w jednym miejscu, dzięki czemu wszyscy uniknęliśmy stresu związanego z czasem i z dojazdami, a w zamian za to mogliśmy rozkoszować się unikalnym klimatem zamku i jego otoczenia. Ślub w pałacu czy na zamku to też okazja do wykonania sesji portretowej w dniu ślubu.
Dominika i Lee szczególnie upodobali sobie zdjęcia czarno-białe, dlatego też Jacek Taran przygotował dla nich taką właśnie galerię. My natomiast, przygotowując materiał na naszą stronę, nie chcieliśmy powielać pomysłu Jacka, dlatego przygotowaliśmy wpis w całości kolorowy.
Zapraszamy do oglądania!

Komentarze

 1. Tomasz Prokop napisał/a

  Świetne zdjęcia, wspaniały klimat ślubny i w stu procentach wykorzystany Zamek w Korzkwi. Pozdrawiam.

 2. Łukasz Topa napisał/a

  Oglądałem z przyjemnością 🙂

 3. Łukasz Popielarz Fotografia napisał/a

  Dobra robota !

 4. Grzegorz napisał/a

  100% Górskich w Górskich, ogromny szacunek za konsekwencję, naturalność i szczerość. Miło tu być!

 5. Łukasz Topa napisał/a

  Bardzo ciekawa inicjatywa z wpisem w całości kolorowym. Warto stawiać sobie wyzwania i szukać nowych rozwiązać. Reportaż pełen emocji i świetnych kadrów. Przyjemnie mi się go oglądało 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

We also recommend

Wesele w Dworzyszczu Wola

See more

Niebanalne zdjęcia ślubne 2023

See more