Ślub w Teatrze Witkacego | wesele w hotelu Aries w Zakopanem

Ślub w Teatrze Witkacego | wesele w hotelu Aries w Zakopanem

Niezwykły ślub – ślub w teatrze

Różne są śluby. Śluby kościelne, cywilne, humanistyczne. To, jakie są, determinuje też miejsce, w którym się odbywają. Raz jest to kościół, innym razem urząd stanu cywilnego, ale coraz częściej to łąki, plaże, parki, góry. Coraz bardziej niezwykłe stają się śluby. Braliście kiedyś udział w naprawdę niezwykłym ślubie? Innym niż wszystkie, takim, jakiego nie zapomina się nigdy? My mieliśmy to szczęście, uczestniczyć w zaślubinach, które odbyły się na scenie Teatru Witkacego w Zakopanem, ale najbardziej niesamowite było to, że były one częścią sztuki teatralnej, świetniej zresztą komedii, pt.: „Człapówki – Zakopane” wg Andrzeja Struga.

Ślub w Teatrze Witkacego w Zakopanem

Do samego końca nie było wiadomo, jak to wszystko będzie wyglądało, kiedy dokładnie będzie ślub, jak będzie rozwiązana kwestia oświetlenia, jak my będziemy mogli się poruszać, aby zrobić dobre zdjęcia jednocześnie nie zakłócając sztuki. Kto nie widział tej sztuki – ogromnie polecam! Tymczasem my wiedzieliśmy tylko, że będzie tam nadprogramowa scena, scena ślubu pary, która przyjechała odwiedzić Zakopane. Zgromadzeni goście oglądali sztukę nie do końca świadomi, co się zaraz stanie. I wreszcie, ku niemałemu zaskoczeniu wszystkich, stało się. Po ceremonii ślubu Młodożeńcy zasiedli na widowni, by obejrzeć sztukę do końca. Myślę, że oglądając te zdjęcia wiele osób będzie sobie zadawało pytanie, czy to rzeczywiście był prawdziwy ślub. Sceniczna fikcja mieszała się z rzeczywistością, ale zapewniam, że ślub był najprawdziwszy.

Wesele w hotelu Aries

Po tych niesamowitych zaślubinach wszyscy goście przejechali dorożkami przez całe Zakopane do hotelu Aries, gdzie już czekało przygotowane dla nich przyjęcie. Było to naprawdę kolejne niezwykłe przedsięwzięcie i niemały wyczyn organizatorki tego wydarzenia, bo taka ilość dorożek nieco sparaliżowała ruch w mieście. Wszystko jednak udało się znakomicie i nawet udało nam się umknąć przed deszczem. Hotel powitał parę chlebem i solą, a nas wszystkich niezwykłymi dekoracjami, których kolorem przewodnim był niebieski i różne jego odcienie. Kuchnia poczęstowała nas znakomitym obiadem, a zespół Freshback – fantastyczną muzyką.

Nieklasyczne zaślubiny i klasyczne wesele

To jednak, co przede wszystkim zostaje w głowie po tym wydarzeniu – to ten niesłychany ślub na deskach teatru. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie nam dane uczestniczyć w czymś tak fantastycznym. Tymczasem zapraszamy również Was do oglądania!

Przygotowania i wesele: Hotel Aries Zakopane
Ceremonia: Teatr im. St. I. Witkiewicza
Pomysł i organizacja: Weronika Kopytko-Sperka
Muzyka: Freshback

Komentarze

 1. Sandra napisał/a

  Wesele w takim miejscu tylko pozazdrościć można

 2. Piotrek S. napisał/a

  Tak nietypowej ceremonii nie widziałem jeszcze nigdzie, nigdy! Wspaniała rzecz! Wam zadroszczę świetnych ludzi i kadrów a Waszej parze idealnie trafionej decyzji z wyborem fotografów bo nie każdy poradziłby sobie z tak oryginalną historią! Wy, jak zwykle oczywiście zrobiliście to koncertowo 🙂 CHAPEAU BAS!

 3. Łukasz napisał/a

  O kurcze! Znakomity fotoreportaż!

 4. Marcin Kontraktewicz napisał/a

  Niesamowity klimat! Zazdroszczę i podziwiam 🙂

 5. Tomek napisał/a

  Gratuluje materiału – świetna robota

 6. Ania i Piotrek napisał/a

  mega klimat,znakomita robota

 7. Szymon Olma napisał/a

  Czystość i gęstość kadrów na światowym poziomie. Bardzo miło było mi zaglądnąć i obejrzeć ten reportaż.

 8. Iza napisał/a

  Rewelacyjne zdjęcia! Stół Pary Młodej ozdobiony pierwsza klasa! Gratuluję

 9. Beata napisał/a

  Super sprawa z tym teatrem, bardzo fajny styl wesela, widać rękę profesjonalisty 🙂

 10. Magdalena Lipka napisał/a

  Magia… przepiękny reportaż!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

We also recommend

Niebanalne zdjęcia ślubne 2023

See more

Reporterska fotografia ślubna

See more