Najlepsze zdjęcia ślubne 2019

Najlepsze zdjęcia ślubne 2019

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2019

Co do właściwie znaczy najpiękniejsze zdjęcia ślubne (2019)? Czyli właściwie jakie? Reportaże ślubne opowiadają wydarzenia. I chociaż reportaż zawsze dąży do obiektywizmu, to jednak nasze oko i nasza wrażliwość filtruje rzeczywistość, kiedy o Was opowiadamy. Zatem jest to ocena czysto subiektywna. A pod koniec roku i z początkiem kolejnego przychodzi moment, kiedy efektom pracy można przyjrzeć się z dystansu. Nie jest to proces łatwy, ale potrzebny w pracy fotografa ślubnego, bo pozwala spojrzeć na siebie krytycznie. A także wyznaczyć sobie cele na przyszły rok.
Zdjęcia ślubne opowiadają nie tylko wydarzenia, ale też emocje. Wasze i Waszych bliskich. Ale też wiele mówią o nas – o tym, co my czujemy patrząc na Was. A pisząc to mam nadzieję, że widać w tych zdjęciach miłość. Waszą i naszą :). Zdjęcia ślubne nie tylko opowiadają emocje, ale jeszcze lepiej, jeśli wzbudzają. A tym samym pozostają w pamięci na dłużej.

10 rocznica Górscy-Fotografia

Trudno uwierzyć, ale stuknie nam w tym roku równiutko 10 lat. Tylko nie piszcie, że aż się prosi o podsumowanie całej dychy. Gdyby jednak komuś myśl ta przyszła do głowy, na wszelki wypadek na naszym instagramie @gorscy_fotografia przygotowałam trzy relacje pod wymownym tytułem „X files”. Czyli – masa plików na dziesiątą rocznicę. Można powiedzieć, że tam jest coś na kształt podsumowania 10 lat działalności. Zapraszam, wpadajcie :). To też w zasadzie taki subiektywny wybór,  który można by zatytułować najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2019 i nie tylko. I oczywiście – naszym zdaniem najpiękniejsze ;).

Śluby piękne i szalone

Gdybym miała o tym roku krótko opowiedzieć – zdecydowanie dużo było piękna. Coraz większe znaczenie ma estetyka, coraz ważniejsza jest więc również oprawa fotograficzna. Przepięknie przystrojone pałace, dwory, zamki – miejsca z historią i duszą – stanowią niezwykłe tło dla reportażu w Waszego dnia. Ale jednak tło to tylko tło, a na tym tle wiele się działo. Po raz kolejny możemy śmiało powiedzieć, że mamy okazję fotografować naprawdę dzikie i szalone imprezy. Bo bawią się na nich otwarci i bezpretensjonalni ludzie – których zdecydowanie kocha obiektyw :).

Warsztaty z opowiadania historii zdjęciami

Myślę, że na fali podsumowania roku 2019 warto wspomnieć i o tym. To, co fascynuje nas w fotografii reportażowej, to zdecydowanie jest sposób prowadzenia narracji. A ponieważ oboje trochę znamy się na literaturze, postanowiliśmy zrobić użytek z wykształcenia i przygotować autorski program warsztatów. Możecie zapoznać się z nim pod tym linkiem, a także poczytać opinie. Było to spore wyzwanie, ale i przyjemność ogromna :). Polecamy też gorąco warsztaty, w których nam samym było dane uczestniczyć i było to świetne przeżycie. W ostatnim czasie były to warsztaty u Whitesmokestudio.

Śluby 2020?

Oczekiwania mamy spore. Zwłaszcza wobec samych siebie. Z pewnością poznamy wielu ciekawych ludzi, to założyć można w ciemno. Odwiedzimy kolejne piękne miejsca – tego  też jestem pewna. A najbardziej pewna jestem tego, że damy z siebie wszystko. Niezależnie od okoliczności, od pogody, stanu ducha i ciała. A jak tam Wasz stan ducha? Gotowi na podsumowanie? To zapraszamy!

A jeśli macie chęć na więcej, zapraszamy na podsumowania z poprzednich lat: 2018, 2017, 2016 :).

Komentarze

 1. Łukasz Haruń napisał/a

  O jakie to dobre!!! Świetne fotograficznie i świetne edycyjnie. W fotografiach nie brakuje spontaniczności i lekkości. Są intrygujące i widać wiele ciekawych nawiązań ( ciągle widzę oko z Psa Andaluzyjskiego ). Zdjęcia świetnie poukładane – z jednej strony matematyczna precyzja, z drugiej luźnie powiązania myślowe. Klasa !!!

 2. Kasia i Tomek napisał/a

  Czuć 10 lat doświadczenia i jednocześnie świeżość jakbyście właśnie zaczynali. Świetne podsumowanie – oglądaliśmy z wypiekami na twarzach jak właściwie każdą galerię na Waszej stronie. Dzięki i do zobaczenia następnym razem! ♡

 3. Mateusz napisał/a

  To był piękny rok, sama przyjemność oglądać Wasze podsumowanie!

 4. Kamil Koziński napisał/a

  Szczęka opada, ile tu sztosów. Chce na kolejne warsztaty z narracji.

 5. Adam napisał/a

  Jaaaaa pierdziele!
  Jakie to wszystko dobre jest! Najlepsze podsumowanie jakie do tej pory widziałem. I ciężko będzie to przebić. KOSMOS!

 6. Bartek z Kątów napisał/a

  Dobry wieczór, Zajebiste , dobranoc 🙂 serio Wy to potraficie ♡

 7. Jan Bystrzonowski napisał/a

  Przepiękny rok w Waszym wykonaniu, szczerze gratuluję sprawnego oka – oczu 🙂 Pięknie !!

 8. Łukasz Rosxz napisał/a

  Cudnie jak zwykle!

 9. Peter napisał/a

  Myślę, że o Waszych zdjęciach powiedziano już wszystko. Źródło pięknych przymiotników wyschła a ja nie lubię powtarzać siebie ani innych. Napiszę więc tylko, że oprócz niebywałego oka posiedliście też unikalną zdolność dozowania napięcia wyborem i ułożeniem zdjęć. Znowu, a raczej nadal inspirujecie! Wielkie dzięki! 🙂

 10. Krzysiek napisał/a

  Piękne zestawienie 🙂

 11. Paweł Leśniak napisał/a

  Widać że ten rok był dla Was obfity i łaskawy w piekne miejsca i ludzi, do tego dobre oko i mamy wyniki w postaci pięknych fotografii. Propsuje!

 12. Szymon Olma napisał/a

  To jest energetyczna, subtelna, mądra, pełna humoru bomba! Doskonały przykład tego czym jest i czym powinna być fotografia ślubna.

 13. Tarequl napisał/a

  So many excellent images. Emotional and full of beautiful light, awesome work!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

We also recommend

Niebanalne zdjęcia ślubne 2023

See more

Reporterska fotografia ślubna

See more