Sesja w Fabryce Porcelany

Sesja w Fabryce Porcelany

Sesja narzeczeńska, ale po ślubie?

Wspominałam już kiedyś na blogu, że nie przepadam za określeniem „sesja narzeczeńska”. Wolę mówić po prostu o sesji portretowej lub sesji partnerskiej. Niejednokrotnie zdarza nam się wykonywać „sesje narzeczeńskie” już po ślubie. A wtedy powinny raczej nazywać się poślubne, choć para nie występuje w strojach ślubnych. Nieważne jednak, jak te zdjęcia będziemy nazywać, najważniejsze jest to, że przed obiektywem mamy parę świetnych ludzi. Dodajmy – ludzi ze Śląska. Choć mieszkają za granicą. Na miejsce swojego ślubu wybrali Polskę, a konkretnie Zabrze. I ślub ten musimy koniecznie Wam pokazać, bo zdecydowanie jest co oglądać. Niemniej jednak, jak wybierałam miejsce na sesję dla nich – uznałam, że musi to być miasto.

Sesja poślubna a styl wesela

Staramy się zawsze tak dobrać miejsce na sesję dla naszych par, by pasowały zarówno do stylu pary, jak i do stylistyki, w której utrzymane było wesele. W tym przypadku wesele było w klimatach industrialnych, zatem i na potrzeby sesji szukaliśmy miejsca, które wpasowałoby się w ten klimat. By móc następnie stworzyć spójną historię. Obawialiśmy się, czy dla pary ze Śląska Katowice nie będą powiewem nudy. Okazało się jednak, że nasi bohaterowie na tyle wcześnie opuścili Polskę, że pewnych zakamarków miasta nie zdążyli poznać. Na miejsce sesji wybraliśmy Fabrykę Porcelany.

 

Sesja w Fabryce Porcelany

Malowana na niebiesko cegła, wysokie okna, ciekawe zakamarki, piękne światło. Tylko tyle i aż tyle, by zrobić sesję partnerską. Sesja w Fabryce Porcelany okazała się być trafionym pomysłem. Magda i Marcin znakomicie odnaleźli się w tym klimacie i dali bardzo dużo od siebie.  Stosunkowo niewielka przestrzeń, wielka za to ilość pozytywnych emocji. Ciekawa jestem, co wolicie Wy. Miasto? A może naturę? Albo ich połączenie? A może studio? Każde z rozwiązań może dać niezwykłe efekty, jeśli tylko będzie współgrało z temperamentem naszych modeli.

A tu inna nasza sesja miejska. A może chcielibyście obejrzeć sesję na wsi? Klimat popularnie zwany rustykalnym? Zajrzyjcie tu 🙂  lub tu.
Zapraszamy!

Komentarze

  1. Jan Bystrzonowski napisał/a

    Poza świetnymi kadrami, najtrudniejsze w naszej pracy jest wydobycie naturalnych uśmiechów. Wam udało się to w 100 % . Gratulację !!

  2. Paweł Leśniak napisał/a

    Cudowne, naturalne, piękne uśmiechy! 🙂 mega luźny klimat .. na końcu po przescrollowaniu miałem poczucie że chciałbym oglądać dalej 😀 super przyjemna sesja <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

We also recommend

Dobra historia. Warsztaty z edycji

See more

Atrakcje na weselu

See more