Ela i Kamil

Za każdym razem najbardziej przejmującym doświadczeniem dla mnie, kiedy fotografuję czyjś ślub, przychodzę do ludzi, których dopiero poznaję, wchodzę do ich domów, asystuję w jednym z najbardziej stresujących dni w życiu – jest to, że momentalnie staję się integralną częścią ich życia, domu, rodziny. I to wcale nie przez moją szczególną umiejętność dopasowania się, czy empatii – bardziej chodzi właśnie o ludzi, do których przychodzę, a którzy od razu dają mi odczuć, że jestem ważną częścią tych wydarzeń, że jestem jak siostra, córka, przyjaciółka. To, co ja mogę dać w zamian, to poczucie bezpieczeństwa wynikające z doświadczenia obcowania z ludźmi w tym pięknym, ale bądź co bądź, trudnym dniu. W przypadku Eli i Kamila, i ich rodzin, było podobnie. Od razu poczuliśmy się ich integralną częścią.

Najpiękniejsza suknia ślubna

Każda dziewczyna marzy, by wyglądać w tym dniu wyjątkowo. Ela, przepiękna, delikatna, z figurą modelki, zdecydowała się na projekt Macieja Zienia. To był strzał w dziesiątkę. Zwiewny materiał podkreślał szczupłość ciała i pięknie oplatał sylwetkę i reagował nawet na najdelikatniejszy powiew wiatru. Do tego jedwabny welon i… nikt nie mógł od Eli oderwać wzroku. Nawet sam Maciej Zień zasugerował jej bycie jego modelką.

Porsche 930 cabrio – wymarzony samochód do ślubu

Ela i Kamil pojechali do ślubu Porsche 930 cabrio, maleńkim, pięknym i niezwykle stylowym. Wybór ciekawego samochodu do ślubu stwarza też szansę dla nas, by wykorzystać go jako element stylizacji podczas sesji w dniu ślubu.

Klasyczny ślub i wesele

Ślub miał miejsce w kościele Chrystusa Króla w Rzeszowie, zaś wesele w Spa Hotel Splendor koło Rzeszowa. Miła, odosobniona okolica dała możliwość zorganizowania krótkiej sesji w dniu ślubu. Ela i Kamil zdecydowali się na to, mimo iż trochę padało. W niczym nam jednak ta drobna niedogodność nie przeszkodziła, a na koniec zostaliśmy za cały ten nasz trud docenieni pięknym światłem zachodzącego słońca. A potem była już tylko radość i energia wesela.

Zapraszamy!

Komentarze

 1. Zibi napisał/a

  Można zakochać się w tych zdjęciach. Cienie, światła… to wszystko porusza się jakby w starym niemym kinie. Pięknie !!!

 2. Artur Struk napisał/a

  Światło miód malina – lofciam 🙂 Całą resztę też lofciam 😉

 3. Fabian napisał/a

  Super repo , świetnie zagrało światło gratulacje

 4. Marcin napisał/a

  Super się ogląda! Świetne zdjęcia! 🙂

 5. Kozinski-foto napisał/a

  Piękna selekcja kadrow. Każdy coś wnosi do tej niezwykłej opowiesci. Miło się ogląda.

 6. Monia Witoń napisał/a

  Wspaniały reportaż, podziwiam! 🙂

 7. Ola napisał/a

  Piękne kolory, zwłaszcza te z sesji przed i poślubnej. Zdjęcie z dłońmi, zdaje się 11 od końca, zaskakujące!

 8. Sławek Stelmach napisał/a

  Czapki z głów. Piękna historia.

 9. Łukasz napisał/a

  Kolory piękne, szarości piękne, kadry nieszablonowe, historia cudnie ułożona. Chciałbym się do czegoś przyczepić, ale nic nie znalazłem ; ) Cudo : )

 10. Szymon Olma napisał/a

  Ale to jest dobre !!!

 11. Szymon Olma napisał/a

  Piękny, odważny, momentami zaskakujący ale przede wszystkim genialnie poprowadzony materiał. Reportersko ale za razem subtelnie – perełka !

 12. eM napisał/a

  ponadczasowo, klasycznie, pięknie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

We also recommend

Wesele w Dworzyszczu Wola

See more

Niebanalne zdjęcia ślubne 2023

See more