Sesja rodzinna w domu

Sesja rodzinna w domu

Sesja rodzinna w domu

Sesja rodzinna w domu, w plenerze, w mieście – każdy wariant jest świetny, byleby było naturalnie. Górscy Fotografia – to przede wszystkim fotografia ślubna, z tego jesteśmy najbardziej znani. Reportaże ślubne i ślubne sesje to nasze najczęstsze zajęcie. Ale nie jest to jedyna dyscyplina fotografii bliska naszemu sercu. Można powiedzieć, że jesteśmy rodzinną firmą, bo to rozwój naszej rodziny w dużej mierze przyczynił się do rozwoju fotograficznego. Prawie codziennie jest u nas sesja rodzinna w domu ;). Nasze dzieci, to nasi nauczyciele. Codziennie uczą nas miłości, zachwytu drobiazgami, kreatywnej nudy. A przede wszystkim cierpliwości, zwłaszcza teraz, w okresie kwarantanny. Właśnie ze względu na kwarantannę, na przedefiniowanie stylu życia, postanowiliśmy pokazać jedną z naszych sesji rodzinnych. Nie jest to sesja w studio. Taki temat mniej nas bawi. O wiele bardziej cieszy nas sesja w domu, w naturalnym środowisku rodziny.

Sesja rodzinna w plenerze

Oczywiście sesja rodzinna nie musi się odbywać wyłącznie w domu. To znaczy… teraz musi. Ale ta konkretnie miała miejsce pod koniec stycznia. Blisko domu naszej rodzinki znajdował się bardzo przyjemny park i plac zabaw. Ze względu na zimowo-burą aurę i brak koloru, postanowiliśmy pokazać ten fragment w całości w czerni i bieli. Ale takie eksperymenty to nawet w przypadku ślubów nie jest dla nas nowość. Na naszym blogu można znaleźć czarno-biały reportaż ślubny :).

Sesja rodzinna w mieście

Bohaterzy naszego wpisu mają swoje ulubione zakątki w Londynie, tam również postanowiliśmy im towarzyszyć, podczas ich sobotniego spaceru. A co jest w tym wszystkim najfajniejsze? Że również nasze dzieciaki mają z tego spaceru sporo różnych zdjęć na pamiątkę ;).

Zwykłe niezwykłe domowe zdjęcia

W naszej dokumentalnej fotografii rodzinnej unikamy stylizacji, stawiamy na prawdziwe momenty i na prawdziwe emocje. Nasza idea sesji rodzinnej, polega na tym, że spędzamy dzień z rodzinką. Oswajamy ją, poznajemy ich codzienność i partycypujemy w każdym aspekcie życia. Bo proste rzeczy zasługują na bycie tematem zdjęcia nie mniej niż piękne stylizacje. Bo to te proste rzeczy po latach, gdy dzieci podrosną, wspominać będziecie najbardziej.

Domowe rytuały wieczorne

Zdjęcia rodzinne wypełniły czas w zasadzie od rana do wieczora. Dlatego mogliśmy uczestniczyć również w pięknych, rodzinnych rytuałach wieczornych. Wspólny czas przy kominku, moment wyciszenia, zanim dzieciaki trafią do łóżek. Nie martwcie się, jeśli poczuliście, że Wasza rodzina nie mieści się w tej kategorii, bo rytuał wieczorny to dwie godziny piekła, zanim szalejące demony uda się zapędzić do spania. To również nasz rodzinny schemat. I, wbrew pozorom, to samo dotyczy rodzinki ze zdjęć. Sami zresztą zobaczcie finał tej opowieści, czyli to, jak wygląda zasypianie… Dobranoc! 😀

Poszukującym inspiracji polecam gorąco tę stronę <3.
Trzymajcie się na kwarantannie!!

Komentarze

 1. Łukasz Haruń napisał/a

  Piękne to. Naturalne, spontaniczne, pełne energii. Bez pozowania i zbędnego patosu. I jeszcze się zaczyna od Talbota 🙂

 2. Paweł Leśniak napisał/a

  CUDOWNA energia! 🙂 super dzieciaki , swietne wnętrza i outdoor 🙂 jaramsiekropkapeel

 3. Adam Rotter napisał/a

  Świetne! Jara mnie złożoność waszego komponowania samych zdjęć jak i całościowo materiału.

 4. Sensual Studio napisał/a

  Piękne światło!

 5. Ola Iwanowska napisał/a

  To jest tak rewelacyjne, że chciałabym jeszcze i jeszcze! Aż zazdroszczę takiej przygody, musiało być niesamowicie!

 6. Łukasz Popielarz Fotografia napisał/a

  Znakomite <3

 7. Ola Graff-Partyka napisał/a

  Wasze oko do wychwytywania genialnych momentów nadal mnie zadziwia! Uwielbiam wszystkie czarno-białe, mega <3

 8. M.P.F. napisał/a

  Czarno-białe najlepsze! 😉

 9. Adam napisał/a

  Piękna sesja!

 10. Klodia napisał/a

  Oh! Takie sesje rodzinne są NAJPIĘKNIEJSZE! Te momenty, ta dynamika, ta szczerość!

 11. Aleksandra Nowak - Cztery Kadry napisał/a

  jejaa! uwielbiam takie klimaty <3

 12. Szymon Olma napisał/a

  REWELACJA! Tak właśnie powinny wyglądać sesje rodzinne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

We also recommend

Niebanalne zdjęcia ślubne 2023

See more

Reporterska fotografia ślubna

See more